Crazy Good ako firemný darček

Nie je žiadnym tajomstvom, že čochvíľa nám budú Vianoce klopať na dvere. V tomto období nastáva stres, zhon a starosti z výberom vhodných darčekov pre svojich blízkych, rodinu, priateľov či kolegov. Najväčší problém z výberom správneho a vhodného darčeka má najviac ľudí práve z pracovného prostredia. Čo originálne vybrať zamestnancom, kolegom či obchodným partnerom, aby darček neurazil, ale potešil?

Príležitostí na darovanie darčeka v pracovnom prostredí je viac, než len na Vianoce. Narodeniny kolegov, ukončenie významného projektu či oslava výročia vo firme. Reklamné predmety ako perá či kalendáre s logom Vašej firmy nie sú práve prejavom osobného a originálneho darčeka, keď chceme zamestnancovi či firemnému partnerovi ukázať, ako si ho vážime. Aj keď by darčeky nemali byť výraznou položkou vo firemnom rozpočte, stojí za to vybrať niečo milé a originálne. V tom by Vám mohli pomôcť práve naše špeciality Crazy Good.

Naše džemy sú vhodným darčekom ako pre ženy, tak aj pre mužov. Originálne ovocné chute v spojení s kvalitným alkoholom, ktorými zaručene nič nepokazíte a potešíte kolegyne, kolegov, firemných partnerov či dokonca Vášho nadriadeného. Prepracovaným a elegantným obalom našich špecialít dokážete, že ste si na výbere darčeku dali záležať a že si obdarovaného vážite.
Darovaním džemov Crazy Good vo svetovo ocenenom darčekovom obale od dizajnérky Hedvigy Hamžíkovej vyjadríte svojim obchodným partnerom poďakovanie za úspešnú spoluprácu s určitou dávkou originálnosti a elegancie.

Špeciality Crazy Good zaručia, že Vaši obchodní partneri a kolegovia na Vás budú s radosťou spomínať po celý nasledujúci rok.

Darček vhodný na výnimočnú príležitosť

Mohlo by sa vám páčiť