Halloween s Crazy Good

Názory na oslavy amerického sviatku Halloween rozdeľujú dnešnú spoločnosť na dva tábory. Jedny sa nevedia dočkať strašidelne vyzdobeného domu, párty v maskách či vyrezávaných tekvíc, druhí ho považujú za komerčný sviatok, ktorý do našich končín nepatrí. Ak sa radíte medzi tých, ktorí sa Halloweenu nevedia dočkať, máme pre Vás tip, ako svoju strašidelnú párty spraviť originálnou a nezabudnuteľnou.

Či už svojich priateľov hostíte Vy alebo sa na párty vyberiete k priateľom, určite sa chystáte na prípravu chutného jedla či zákuskov. Čo tak vyskúšať do pripravovaných muffinov, cupcake-ov, palaciniek či iných dezertov, dať originálne Crazy Good džemy s alkoholom? Zaručene nimi u priateľov zabodujete. Džemy Crazy Good nemusíte kombinovať iba s dezertom, kľudne ich vyskúšajte pridať aj k hlavnému jedlu, grilovaným špecialitám alebo rybám. Urobte s Halloweenskej párty nezabudnuteľný zážitok s džemami Crazy Good.

A ak hľadáte rýchly a jednoduchý hrnčekový recept na chutný cupcake vyskúšajte ten náš :

Ingrediencie:
2 šálky polohrubá múka
1 šálka kryštálový cukor
1 šálka mlieko
¾ šálka olej
2 ks vajce
1 balíček kypriaci prášok do pečiva
1 balíček vanilkový cukor
1 balenie džemu Crazy Good s alkoholom (podľa Vášho výberu)

Postup: Do vyšľahaných vajec s cukrom pridáme olej s mliekom a primiešame všetky sypké ingrediencie. Vymiešame hladké cesto. Cupcake môžeme piecť v papierových košíčkoch alebo len vo vymastenom plechu na muffiny. Na spodok pridáme lyžicu cesta, do stredu pridáme jednu – dve lyžičky džemu Crazy Good ( podľa chuti) a pridáme zvyšné cesto. Pečieme na 180°C približne 10-12 minút.
Strašidelné zdobenie už necháme na Vás.

Prajeme Vám skvelý kulinársky zážitok a príjemné oslavy Halloweenu!

Darček vhodný na výnimočnú príležitosť

Mohlo by sa vám páčiť