Jedinečné produkty

O nás

Crazy good je originálna receptúra, unikátny dizajn a ten najkvalitnejší alkohol v jednom

„CRAZY GOOD“
JE MOJA SRDCOVKA

CRAZY GOOD vám prináša Danka Kisslingová, uznávaná osobnosť slovenskej gastronómie a vášnivá kulinárska inovátorka. Na Slovensku sa jej podarilo vybudovať jednu z našich najlepších a najkvalitnejších reštaurácií, vďaka ktorej získala množstvo svetových ocenení.

Mojou snahou vždy bolo uspokojovať chute tých najnáročnejších klientov. Výsledkom sú CRAZY GOOD produkty, ktoré vznikajú spojením ručne zbieraného ovocia a zeleniny najvyššej kvality a prvotriedneho alkoholu. Aby sme uspokojili všetky vaše zmysly, všetko sme pre vás ešte zabalili do luxusného, ručne vyrábaného a svetovo oceneného originálneho dizajnu.

CRAZY GOOD je moja myšlienka, vyvrcholenie mojej dlhoročnej práce v gastronómii.

CRAZY GOOD, odo mňa zo srdca pre vás.

Kvalita a jedinečnosť je pre nás dôležitá

Prvotriedny alkohol

V produktoch CRAZY GOOD používame len alkohol najvyššej triedy, čo robí naše produkty jedinečnými. Ručné zbieranie a spracovávanie ovocia a zeleniny zaručuje tú najvyššiu kvalitu. 

Darček vhodný na výnimočnú príležitosť

Svetový dizajn

Produkty značky CRAZY GOOD sú vhodné na výnimočnú príležitosť, preto už viac nemusíte hľadať originálny darček, ktorým by ste zažiarili. Potešte svojich blízkych, rodinu, priateľov, kolegov, zamestnancov či obchodných partnerov a buďte výnimoční! Naše darčekové balenie získalo svetové ocenenie Worldstar Award za obalový dizajn. Je ručne vyrábané z recyklovaného materiálu, preto je to to najlepšie riešenie.