Šialene chutné

Je tu čas dovoleniek, objavovania nových miest, nových zážitkov, nových chutí. A čo keby ste za novou delikatesou nemuseli cestovať ďaleko?

Nastal čas horúcich a slnečných dní, pracovného voľna a samozrejme, dovoleniek. Cestovanie nám ponúka mnoho možností spoznávania kultúry, nových ľudí, zákutí, zážitkov či špecialít. Priznajte sa, koľkokrát ste si z dovolenky doniesli malý suvenír v podobe fľaše vína, recept na chutné jedlo alebo kvalitný alkohol? A čo tak doniesť si džem, ktorý toto všetko obsahuje?

Danka Kisslingová, majiteľka vychýrenej grobskej reštaurácie, sa nielenže preslávila svojou bezkonkurenčnou chrumkavou husacinou, ktorú vyhľadávajú gurmáni aj z ďalekého zahraničia a získala množstvo ocenení, ale je aj talentovaná kulinárska inovátorka. K svojim úspechom si môže pripísať aj zásluhy za tento džem, ktorý Vám bezpodmienečne zamotá chuťové poháriky. Produkty pod značkou Crazy Good sú vyrábané z prvotriedneho ručne zbieraného ovocia a zeleniny a spracovávané za prísnych podmienok, aby si uchovali tie najlepšie a zároveň najchutnejšie vlastnosti. Na výber máte džemy bez alkoholu alebo s tým najkvalitnejším alkoholom, ktorý len podčiarkne jedinečnosť tejto delikatesy.

Tak prečo cestovať do ďalekých krajín pre suveníry pre svojich priateľov či rodinu, keď to najlepšie máme priamo pod nosom. Darujte svojim blízkym produkty Crazy Good v darčekovom balení, ktoré vyhralo svetové ocenenie Worldstar Award za obalový dizajn a Obal roka 2021. Je ručne vyrábaný z recyklovateľného materiálu, preto je to skvelá voľba.

Darček vhodný na výnimočnú príležitosť

Mohlo by sa vám páčiť